Hakkımızda

E M S  B U T İ K 

Türkiye’nin en sevilen butiklerinden olan EMS BUTİK, emsbutik instagram hesabı ve emsbutiks.com e-ticaret sitesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. EMS BUTİK, her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder. Instagram ve Facebook hesaplarımızda bizleri takip eden 10 Binin üzerindeki takipçimizin ihtiyaçlarına her geçen gün aynı öz veri ile cevap vermekteyiz.

Her gün güncellenen yeni sezon kadın giyim ürünleri ile hem iş kadınlarına yönelik hemde ev hanımları ve genç kızlara özel spor giyim modelleri, üst giyim ve alt giyim ürünleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.

Güvenli Alışverişin Adresi

Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. emsbutiks.com’dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Destek HATTI

Sabah 09:00 ve gece 02:00 arasında WhatsApp destek hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilir ayrıca siparişlerinizle ile ilgili tüm sorunlarınızı 0546 771 81 69 destek hattı üzerinden bizlere iletebilirsin

Yükleniyor...